110 TL Değerinde Ürün Seti Hediye

Flormar Extra Üyelerine 110 TL Değerinde Ürün Seti Hediye

Öne çıkan kozmetik markalarından biri olan Flormar, zengin ürün yelpazesi ve cazip kampanyaları ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda Flormar’da 99 TL ve üzeri alışverişlerinizde 110 TL değerinde ürün seti hediye ediliyor.

Flormar Extra Üyelerine Özel Ürün Seti Hediye

Doğadaki renkleri ve makyaj ürünlerini ustalıkla harmanlayan İtalyan kozmetik devi Flormar, birbirinden güzel ürünleri ve kampanyaları ile cezbedici markalar arasında yer alıyor.

Zengin ürün çeşitlerine ve seçkin kategorilere sahip olan Flormar’da; cilt bakımı, makyaj, aksesuar ve yardımcı ürünlerden toplamda 99 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, ortalama 110 TL değerinde ürün seti hediye ediliyor.

Kampanyada hediye edilen ürün setinde far, ruj, göz kalemi ve oje ürünleri mevcut. Fakat bu ürünlerin ve ürün renklerinin mağazaya ve stoklara göre değişiklik gösterebileceği belirtilmiş. Kampanya detayında hediye ürün setinin değerinin de ortalama olarak hesaplandığı açıklanmış durumda.

Markanın bağlılık ve fırsat programı olan Flormar Extra üyelerine özel olarak sunulan kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu da belirtelim. Kaçırılmayacak bu fırsat 200’ün üzerinde birbirinden kaliteli ürünle sizi bekliyor.

Kampanyaya dahil olan ürünlere ve kampanya detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Flormar markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Flormar İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın