A101 Aktüel Katalog

A101 Aktüel Katalog Haziran 2020

A101 marketler zinciri her hafta bir çok üründe indirim ve kampanyaları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Her hafta güncellenen A101 Aktüel Katalog sayfalarında belirtilen ürünlerde büyük indirimler ve fırsatlar sizleri bekliyor.

“Haftanın Yıldızları”, “Aldın Aldın Bu Hafta” ve “Aldın Aldın Gelecek Hafta” isimleriyle sunulan 3 farklı aktüel katalogda, her hafta yeni sürpriz ürünler ve yüzlerce üründe uygulanan indirim fırsatları yayınlanıyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarını bu sayfamızda başlıklar altında listeliyoruz ve bu sayfayı sürekli güncelleyerek her yeni haftada sizlere güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

A101 Aktüel Katalog Haftanın Yıldızları

A101 markette her hafta aktüel kataloglarında büyükten küçüğe farklı ürün çeşitleri ve bu ürünlerdeki indirim oranları yayınlanıyor. Haftanın Yıldızları isimli aktüel kataloğunda en çok tercih edilen ve hepimizin evine, mutfağına, ofisine ve günlük yaşamına giren ürünlerde büyük indirimler mevcut.

Her hafta sıklıkla takip edilen Haftanın Yıldızları aktüel kataloğu kaçırılmaması gereken fırsatlarla dolu. Her sayfasına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bildirebilirsiniz.

Aktüel sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

A101 Aktüel Haftanın Yıldızları Video

Güncel Haftanın Yıldızları ürünlerini ve kampanyalarını ayrıca video olarak da izleyebilirsiniz. Sürekli güncellenen Haftanın Yıldızları aktüel videosu ile büyük indirimleri, popüler ürünleri ve indirimli fiyatları detaylı olarak izleyebilirsiniz.

İncelemek veya okumak istediğiniz üründe videoyu durdurabilir ve büyüterek göz atabilirsiniz. Ayrıca videoyu tam ekran yaparak daha rahat izleme imkanına da erişebilirsiniz.

A101 Aktüel Katalog Bu Hafta

“Aktüel Bu Hafta” kataloğunda şuan tüm A101 marketlerinde indirimde olan ürünleri ve fırsatları görebilirsiniz. Bu fırsatlar katalogda yazan başlangıç tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

İndirimli ürünlerin bazılarının her markette stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım. Bu yüzden beklediğiniz ve satın almak istediğiniz bir ürün varsa tükenmeden almak için acele etmeniz gerekebilir.

A101 Aktüel Katalog Gelecek Hafta

“Aktüel Gelecek Hafta” kataloğunda bir sonraki hafta uygulanacak olan indirim ve fırsatları görebilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz ve beklediğiniz bir ürün varsa almak için plan yapabilirsiniz.

Aynı zamanda düzenli olarak aldığınız ürünleri de inceleyip indirimli olduğu hafta alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

A101 Aktüel Aldın Aldın Videoları

Aldın Aldın ürünlerini ve kampanyalarını da video olarak sunuyoruz. Devamlı güncellenen Aldın Aldın aktüel videolarını otomatik olarak sırayla oynatılan bu video alanından keyifle izleyebilirsiniz.

A101 Online Mağaza

Her ilde ve ilçede marketi bulunan A101’den online olarak da alışveriş yapmanız mümkün. A101 online mağazada da marketlerde bulabileceğiniz tüm ürünler mevcut. Satın aldığınız ürünler en yakın dağıtım marketinden kargo ile size kısa sürede ulaştırılıyor.

Ayrıca online mağazaya özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Belirli bir tutarın üzerindeki siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı da mevcut.

Harca Harca Bitmez

A101 marketler zinciri her hafta yepyeni ürünlerle ve dev indirimlerle aile dostu alışverişe imkan sağlamaya devam ediyor. Daha detaylı bilgilere ve online alışveriş sitesine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

A101 markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına A101 İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın