Akbank Kart Eczane Kampanyası

Akbank Kart Eczane Kampanyası

Popüler bankalardan biri olan Akbank, eczane harcamalarınıza özel 50TL chip-para hediye ediyor. Akbank Kart Eczane Kampanyası adı altında uygulanan kampanya ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarla toplamda 50 TL chip-para kazanıyorsunuz. Kampanyanın detaylarına birlikte bakalım.

Eczane Harcamalarınıza Özel 50TL Chip-Para Hediye

Akbank eczane harcamalarınızda Neo ya da Akbank Kart’ınız ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalara 10 TL olmak üzere, toplamda 50 TL chip-para hediye ediyor.

Yani kampanya süresince yapacağınız toplam 500 TL’lik eczane harcamanız size 50 TL chip-para olarak geri dönecek. Bu chip-para hediyesini de diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Akbank Kart Eczane Kampanyası Katılım

Kampanyaya katılım işleminizi Axess Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak veya “ECZANE” yazıp 4566’ya SMS göndererek sağlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce bu işlemleri yapmış olmanız gerekiyor. Bu işlemlerin ardından kampanyaya dahil olduğunuz Akbank tarafından teyit edilecektir.

Aynı gün içerisinde aynı eczaneden yapılan yalnızca 100 TL ve üzeri ilk işlemin kampanyaya dahil olacağını da belirtelim.

Elde edilen chip-para hediyesi, alışverişten sonra 2 iş günü içinde kullandığınız karta yüklenecektir. Bu esnada kartınızın bağlı olduğu hesabınızın açık olması gerekiyor.

Eczaneden yaptığınız alışverişin iptali veya iadesi durumlarında hediye edilen chip-para’lar da geri alınmaktadır.

Kampanyanın tüm koşullarına ve diğer detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler ve keyifli alışverişler dileriz.

Akbank markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Akbank İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın