Ayın Yayınevleri İndirimleri

Ayın Yayınevleri İndirimleri

Bir çok kategoride binlerce kitap barındıran popüler kitap ve kültür sitelerinden KitapYurdu, her ay uyguladığı kampanyaları ile kitap severleri mutlu etmeye devam ediyor. Ayın Yayınevleri İndirimleri kampanyası kapsamında bulunduğumuz aya özel bir çok yayınevi kitaplarında dev indirimler uygulanıyor.

KitapYurdu Ayın Yayınevleri İndirimleri

KitapYurdu bu aya özel seçilen yayınevlerini ayın yayınevleri ilan ederek, bu yayınevlerinden çıkan kitaplarda büyük indirimler uyguluyor. %45 oranlarına varan bu indirimler kitap kurtları, kütüphanesini genişletmek isteyenler veya hediye almak isteyenler için güzel bir fırsat.

Popüler ve takip edilen yayınevlerinin bulunduğu kampanyada birbirinden güzel kitapları bulabilirsiniz. Özellikle takip ettiğiniz ve yayınlarını almayı düşündüğünüz yayınevleri var ise bu indirim fırsatını kaçırmayın.

KitapYurdu İndirimli Kitaplar

Kampanya sayfasında kampanyaya dahil olan her yayınevinin logosu bulunuyor. Bu logolara tıklayarak o yayınevinin indirimli kitaplarının bulunduğu sayfalara ulaşabilirsiniz.

İndirimli kitaplar sayfasında kitapları kategoriye göre, yazara göre veya fiyat aralığına göre filtreleyerek arama seçeneklerinizi daraltabiliyorsunuz. Aradığınız belirli bir kitap varsa bu işinizi kolaylaştıracaktır.

Ayrıca kitaplarda puanlama sistemi de mevcut. Böylece almayı düşündüğünüz kitapları daha önce alan okurların puanlarını ve yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Puan ve yorum sistemi, yeni ve sevilen kitapları keşfetmek için de yararlı oluyor. Yeni ve farklı bir kitap arıyorsanız okuyucu yorumlarının çoğu size fikir verecektir.

Kampanya sayfasına ve yayınevleri listesine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler ve iyi okumalar.

KitapYurdu markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına KitapYurdu İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın