BahçeHavuz'da Yaz Sezonu İndirimleri

BahçeHavuz’da Yaz Sezonu İndirimleri

Bahçe ve havuz ekipmanları konusunda sektörün önde gelen markalarından biri olan BahceHavuz’da yaz sezonu indirimleri başladı. Poyraz Peyzaj Mimarlık çatısı altında faaliyetlerini hızla sürdüren BahçeHavuz.net, birçok kategoride çeşit çeşit ürün seçeneğine sahip.

Bahçe ve Havuz Ekipmanlarında İndirimler

Ege ve Akdeniz bölgesi ağırlıklı olarak, Türkiye’nin her yerine sınırsız hizmet ve ürün desteği sunan BahçeHavuz, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranıyor.

Bahçe, havuz, sauna, spa ekipmanlarının yanı sıra tohum, gübre, sulama sistemleri ve aksesuarları gibi binlerce ürün çeşidi arasından ihtiyacınız olan her ürüne ulaşmanız çok kolay.

Satılan bütün ürün çeşitleri test edilmiş, onaylanmış, garantili ve lisanslı orijinal ürünlerden oluşan BahçeHavuz, aynı zamanda bu ürünleri cazip ve ekonomik fiyatlarla sunuyor.

BahçeHavuz.net Alışverişlerinizde %2 İndirim

Yılın tüm zamanı kesintisiz hizmet veren marka, yaz ayları ile birlikte birbirinden güzel kampanyalarına ve indirimlerine başladı.

Devİndirimler ziyaretçilerine özel olarak sunulan indirim kampanyası da bunlardan biri. Sizin için özel hazırlanan kupon kodu ile BahceHavuz.net sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette %2 indirim uygulayabilirsiniz.

İndirimi kullanmak için, alışverişinizi tamamladıktan sonra “Sepet” sayfasında “Kupon kodu” bölümüne indirim kodunu yazarak “Kupon kullan” butonuna basmanız yeterli.

BahçeHavuz.net %2 İndirim Kodunuz: DevYüzde2

Mavinin ve yeşilin güzelliğinde, yaz Sezonuna BahceHavuz farkıyla ve kalitesiyle merhaba diyin.

Keyifli alışverişler.

BahçeHavuz markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına BahçeHavuz İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın