Bizim Toptan Katalog

Bizim Toptan Katalog

Toptan marketler arasında üst sıralarda yer alan Bizim Toptan Market, geniş market zinciri ve uygun fiyatları ile sıklıkla tercih ediliyor. Düzenli olarak yayınladığı Bizim Toptan katalog sayıları ile müşterilerine kampanya ve indirimleri bildiren Bizim Market büyümeye devam ediyor.

Bizim Toptan Market Türkiye’de 69 ildeki 175 mağazasıyla, “Organize Toptan Ticaret” sektörünün mağaza sayısı açısından en büyük, erişilebilirlik açısından en yaygın firması ünvanını taşıyor.

Bizim Market Katalog

Bizim Market her ay düzenli olarak yayınladığı katalogları 3 kategoride sunuyor. HORECA, EV&OFİS ve BKM adıyla yayınlanan bu kataloglarda ilgili kategorilere özel indirimler ve kampanyalar mevcut.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarını bu sayfamızda başlıklar altında listeliyoruz ve bu sayfayı sürekli güncelleyerek her yeni sayıda sizlere güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

Bizim Toptan Katalog EV&OFİS

Bizim Toptan Market EV&OFİS kataloğunda çoğunlukla son kullanıcıya yönelik ürünler ve bu ürünlerde indirimler yayınlanıyor. Ev ve ofis ortamlarında gerek duyulan tüm ürün ihtiyaçlarınızı karşılayacak zenginlikte ürün çeşitliliği bulmak mümkün.

İndirimli ürünlerin bazılarının stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım. Bu yüzden satın almak istediğiniz bir ürün varsa tükenmeden almak için acele etmeniz gerekebilir. Bizim Market EV&OFİS katalog sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Aktüel sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Bizim Toptan Katalog BKM

Bizim Toptan Market’in üçüncü kataloğu ise esnafa yönelik hazırlanan bir katalog. Bakkal, büfe, kantin ve market gibi küçük işletmelerde tercih edilen ürünleri uygun fiyatlarla temin etmeniz mümkün.

Aynı zamanda düzenli olarak aldığınız ürünleri de bu katalogdan inceleyip indirimli olduğu zaman alarak daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bizim Market BKM katalog sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bizim Toptan Katalog HORECA

Bizim Market’in oteller, restoranlar ve kafeler için özel olarak hazırladığı HORECA isimli katalogda bu işletmelere özel belirli ürün ve ürün gruplarında indirimler uygulanıyor.

Yiyecek ve içecek ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar birçok ürün çeşidinin bulunduğu katalog her yeni sayısında yeni ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bizim Market HORECA kataloğunu aşağıda sayfa sayfa inceleyebilirsiniz. Ayrıca satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bildirebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Online Alışveriş

Birçok ilde mağazası olan Bizim Toptan Market internet üzerinden de alışveriş imkanı sağlıyor. Mağazalarda bulabileceğiniz tüm ürünlere Bizim Market internet mağazası üzerinden de ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Bizim Market internet mağazasında “Kargo ile Teslimat” ve “Tıkla Gel Al” olmak üzere 2 teslimat seçeneği bulunuyor.

“Kargo ile Teslimat” seçeneğinde alışverişinizi tamamladıktan sonra kargo ile adresinize teslim edilmesini isteyebiliyorsunuz. “Tıkla Gel Al” seçeneği ile de belirli mağazadan seçim yaparak alışverişinizi tamamlıyorsunuz ve sonra paketiniz hazırlanıyor. Sonrasında seçtiğiniz mağazadan gidip paketinizi teslim alabiliyorsunuz. Ayrıca online mağazaya özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Bizim Market internet mağazasına ve ürünlerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Bizim Kart ile Avantajları Yakalayın

Bizim Market’in tüm müşterilerine verdiği kişiye özel bir kart olan Bizim Kart ile Türkiye’deki tüm Bizim mağazalarından alışveriş yapabiliyorsunuz.

Bizim Toptan Satış mağazalarındaki kampanya ve etkinliklerden yararlanmak için Bizim Kart sahibi olmanız gerekiyor. Bizim Kart başvurunuzu tüm Bizim Market mağazalarından yaparak adınıza özel hazırlanan basılı kartınızı alabilirsiniz.

Bizim Kart’ın mobil uygulaması da mevcuttur. Bu uygulama ile Bizim Kart’ın sağladığı tüm avantajlara ek olarak, güncel aktivite bilgileri görüntüleme, müşteri fatura görüntüleme gibi işlemleri telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Ayrıca Bizim Kart veya Bizim Kart Mobil Uygulaması ile yapacağınız alışverişlerde; sadece size özel kampanyalara katılarak, indirimlerden ve özel ürün tekliflerinden faydalanabiliyorsunuz. Size özel ciro veya ürün hedefi kampanyalarından da Bizim Puan kazanabiliyorsunuz.

Bizim Kart hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal olarak geniş müşteri kitlesine hitap eden Bizim Market zengin ürün seçenekleri ve uygun fiyatları ile her zaman yanınızda olmaya devam edecek.

Keyifli alışverişler.

Bizim markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Bizim Market İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın