Carrefour Katalog

Carrefour Katalog

Uzun yıllardır güvenli ve kaliteli alışveriş imkanı sağlayan köklü süpermarket zincirlerinden Carrefour, binlerce şubesi ile tüm müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Her hafta yepyeni kampanyalar ve indirimler uygulayan CarrefourSA, bu kampanyaları ve indirimli ürünleri Carrefour Katalog veya diğer adıyla Carrefour Aktüel broşürlerinde yayınlıyor.

Carrefour genel ve dönemsel olarak farklı şekillerde sunulan kataloglar, zengin içeriği ve bir çok kategoride bulabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ile her hafta yenileniyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarının dijital versiyonunu her hafta bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni CarrefourSA katalog sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Carrefour Katalog

Her hafta yeni sayısında dolu dolu içeriğe ve binlerce indirimli ürüne yer veren Carrefour Aktüel kataloğunda en çok tercih edilen markalar dahil bir çok üründe indirimler mevcut.

Carrefour’un kendi markasına ait ürünlerin de bulunduğu kataloglarda indirim bilgilerinin yanı sıra yeni ürünlere ve özel kampanyalara da yer veriliyor.

Süper ve Hiper kataloglarının içeriği çoğunlukla benzer olmakla birlikte, mağaza büyüklüğüne ve bulunduğu yerlere göre bazı ürün ve kampanya değişiklikleri mevcut. İki kataloğu da incelemenizde fayda var.

Satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Carrefour katalog yeni sayısının ilk 25 sayfasını görsel olarak aşağıda inceleyebilirsiniz. Katalogların tamamına PDF olarak ulaşmak için aşağıdaki butonlara tıklayınız.

Katalog sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Carrefour Gurme Katalog

Carrefour marketler zincirinin belirli bölgelerde Gurme adıyla hizmete açtığı Carrefour Gurme marketler bulunuyor. Gurme marketlerde adından anlaşılacağı gibi yiyecek ve içecek ağırlıklı ürünler sunuluyor.

Carrefour Gurme marketlerinde de her ay kampanyalar ve indirimli ürünler müşterilerle buluşturuluyor. Özel olarak uygulanan bu kampanya ve indirimleri Carrefour Gurme kataloğunda bulabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli gurme tarifleri ve özel ürünleri barındıran Carrefour Gurme katalog sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Carrefour Diğer Kataloglar

CarrefourSA dönem dönem farklı türde kataloglar da yayınlıyor. Bu kataloglar sezonluk, ürün bazlı veya özel günler konseptinde olabiliyor.

Carrefour genel katalog dışındaki diğer tüm kataloglara güncel olarak aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Carrefour Katalog Fırsat Videoları

Carrefour marketler zinciri, müşterilerine verdiği değerin yanı sıra sosyal medya ve diğer tüm mecralara da ağırlık vererek mümkün olduğunca çok kişiye ulaşma aşamasında güzel yol katediyor.

Carrefour marketlerde uygulanan indirim fırsatlarını ve indirimli ürünlerin detaylarını video listesi olarak alttaki alandan izleyebilirsiniz.

İncelemek veya okumak istediğiniz üründe videoyu durdurabilir ve büyüterek göz atabilirsiniz. Ayrıca videoyu tam ekran yaparak daha rahat izleme imkanına da erişebilirsiniz.

Carrefour Ürün Kampanyaları

CarrefourSA marketlerinde hiç bitmeyen ve sürekli yenilenen cazip ürün kampanyaları uygulanıyor. Birçok üründe ikincisi indirimli, hediyeli ürün ve sepet kampanyaları gibi fırsatlar sunuluyor.

3 al 2 öde, 4 al 3 öde gibi çoklu alım fırsatlarının da bulunduğu kampanyalı ürünler sayfasında, mevcut kampanyanın hangi tarihler arasında geçerli olduğu da belirtilmiş durumda.

Alışveriş öncesi kampanyalı ürünler sayfasına göz atarak cazip fırsatlardan yararlanabilir ve tasarruf edebilirsiniz.

Carrefour Ürün Kampanyaları sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Carrefour Online Market

Carrefour’un internet sitesi üzerinden alışveriş imkanı sağlayan Online Market hizmetinden de faydalanarak evinizden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kategorilere ayrılarak reyon gibi düzenlenmiş olan sitede tüm ürünleri rahatlıkla bulabilir ve paket olarak eve sipariş verebilirsiniz.

Carrefour Online Market‘e üye olarak hesabınızı oluşturup iletişim ve adres bilgilerinizi girebiliyorsunuz. Daha sonra reyonlarda gezer gibi her ürün kategorisinde gezerek tercih ettiğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme aşamasına geçiyorsunuz.

Carrefour Online Market ödeme konusunda da bir çok seçenek sunuyor. Online alışveriş sonrası ödemenizi sitede kredi kartı ile, kapıda teslimat sırasında kredi kartı ile veya kapıda nakit ödeme seçeneği ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartı ile ödemelerde taksit seçenekleri de mevcut.

Online Market’ten sipariş verebilmeniz için minimum alışveriş tutarı 50 TL olarak belirlenmiş. Yani Carrefour internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişinizin toplam tutarının 50 TL’yi aşması gerekiyor. Siparişler için alınacak teslimat bedelleri de şu şekilde;

  • 50 TL – 149.99 TL arası 4,90 TL (KDV Dahil)
  • 150 TL – 249.99 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil)
  • 250 TL ve üzeri ücretsiz

Teslimat için belirli saatleri seçerek ürünlerinizin bu saat aralığında gelmesini tercih edebiliyorsunuz. Fakat bu koşulların her ilde, ilçede ve bölgelerde farklılık gösterebildiğini hatırlatalım.

Online Market’e ve daha detaylı bilgilere aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Güvenilir ve müşteri odaklı duruşu ile CarrefourSa marketler rahat alışveriş imkanı sunuyor. Zengin ürün çeşitlerinde ve kaliteli markalarda uygulanan kampanyaları ve indirimleri Carrefour Katalog sayfalarında keşfetmeye devam edin.

Keyifli alışverişler.

Carrefour markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Carrefour İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın