Efsane Dizi Menü

Efsane Dizi Menü Kampanyası

McDonalds, paket serviste dizi ve sinema sevenlere özel harika bir menü hazırladı. Efsane Dizi Menü adıyla sunulan 2 kişilik menü kişi başı sadece 20,99 TL’ye geliyor.

McDonalds Efsane Dizi Menü Fırsatı

Farklı lezzetleri ile müşterilerine hizmet etmeye devam eden McDonalds, birbirinden güzel menülerini ve ek lezzetlerini uygun fiyatlarla sunuyor.

Bu güzel ve doyurucu menülerden biri de Efsane Dizi Menü. 2 kişilik olarak sunulan menüde, 2 büyük hamburger, 2 içecek, 2 patates kızartması ve bir paket soğan halkası mevcut. Menünün kişi başı fiyatı 20,99 TL olarak belirlenmiş. Toplam fiyatı ise 42 TL’ye denk geliyor.

Hamburgerlerden biri 2 adet kırmızı et, diğeri ise büyük tavuk eti ile sunuluyor. Her bir hamburgerin içinde McDonalds’a özel soslar ve ek malzemeler mevcut. Hem tavuk sevenler hem de kırmızı et tercih edenler için uygun bir fırsat.

Menünün paket servislerde ve bu kampanyaya katılan restoranlarda geçerli olduğunu hatırlatalım. Evinizin rahatlığında dizi ve sinema keyfi ile birlikte kaçırılmayacak bir lezzet.

Kampanyaya katılan restoranların listesi ile birlikte kampanyanın ve menünün detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Afiyet olsun.

McDonalds markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına McDonalds İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın