Erikli Çekiliş

Erikli Çekiliş ile BMW 320i Kazanma Şansı

Günümüzde milyonlarca ailenin tercih ettiği ve güvenle tükettiği içme suyu markalarından biri olan Erikli, büyük bir kampanya ile müşterilerini sevindiriyor. Her ay düzenlenen Erikli çekiliş ile BMW 320i ve daha birçok ödül kazanma şansı Erikli gri kapaklarının altında. İşte kampanya detayları.

Erikli Her Ay BMW 320i Kazandırıyor

Su sektörünün lider markası konumundaki Erikli, dev kampanyaları ile birbirinden değerli ve güzel hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Türkiye genelinde promosyonlu Erikli ürün kapaklarının altındaki şifreler ile çekilişe katılarak 400 bin liranın üzerinde değeri olan BMW 320i, iPhone 11 veya Airpods kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Tüm ambalaj boyutlarındaki promosyonlu Erikli ürünlerinde bulabileceğiniz şifreler ile kazanacağınız çekiliş hakları şu şekilde;

  • Erikli Su 0,5 Litre ve Erikli 1,5 Litre için 1,
  • Erikli Su 5 Litre için 2,
  • Erikli Su 15 Litre ve Erikli Su 19 Litre için 4 çekiliş hakkı.

Erikli Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Erikli hediye kampanyasına 2 şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Erikli web sitesinden kampanya formunu doldurarak şifrelerinizi girebilir veya SMS ile bilgilerinizi ve şifrelerinizi yazarak gönderebilirsiniz.

SMS ile katılmak için kapakların altındaki çekiliş şifrenizi ad, soyad, adres bilgileriniz ile birlikte, her kelime arasında bir boşluk bırakarak 4544 numaralı kampanya hattına gönderebilirsiniz. Tüm GSM operatörlerinden katılım için aynı numara kullanılıyor.

Web sitesi üzerinden katılım sağlamak için yine kapak altındaki şifreleriniz ile birlikte istenen bilgileri kampanya katılım formuna yazarak gönderebilirsiniz.

Katılım sağladığınız kapakları iyi şekilde muhafaza etmeli ve şifrelerin silinmemesine dikkat etmelisiniz. Hediye kazanmanız durumunda şifreli kapağı ibraz etmeniz istenecektir.

Erikli kampanya katılım formuna aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Erikli Çekiliş Sonuçları

Her ay düzenlenen çekilişin sonuçları, Erikli kampanya sayfasında “Ayın Kazananları” başlığı altında listeleniyor. Hem asil hem de yedek talihliler açıklanıyor.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta şu; çekiliş sonuçları isim olarak değil şifre olarak açıklanıyor. Dolayısıyla katılım sağladığınız kapak şifrelerinin, kazananlar listesindeki şifrelerle eşleşip eşleşmediğini kontrol etmelisiniz. Birkaç defa kontrol etmek gözden kaçmaması açısından yararınıza olacaktır.

Erikli Ayın Kazananları

Çekiliş sonuçlarının yayınlandığı Ayın Kazananları listesine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Erikli markasını tercih edenlerdenseniz veya şansınızı denemek istiyorsanız bu büyük fırsatı kaçırmayın. Belki de BMW 320i’nin sahibi siz olacaksınız.

Keyifli alışverişler ve iyi şanslar.

Erikli markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Erikli İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın