Erkek Ürünlerine Özel İndirim

Erkek Ürünlerine Özel İndirim

Avon’da beylere müjde niteliğinde bir indirim uygulanıyor! Bir çok üründe uygulanan indirimlere ek olarak en sevilen erkek ürünlerine özel indirim kampanyası ile yüzlerce üründe indirim fırsatı sizi bekliyor.

En Sevilen Erkek Ürünlerine Özel Ekstra %10 İndirim

Popüler kozmetik ve aksesuar markalarından biri olan Avon, cazip fiyatlı ürünleri ve kampanya fırsatları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor.

Yüzlerce üründe uygulanan indirimlere ek olarak en sevilen erkek ürünlerine özel ekstra %10 indirim fırsatı sunan Avon, ürün çeşitliliği ile de dikkat çekiyor.

Kampanya kategorisinde parfümler, deodorantlar, kol saatleri, şampuanlar, vücut kremleri gibi ürünlerin yanı sıra kol düğmesi, güneş gözlüğü ve traş makinesi gibi birkaç özel ürün de bulabilirsiniz. Eksiklerini tamamlamak isteyenler veya hediye almayı düşünenler için oldukça cazip fiyatlar olduğunu belirtelim.

80 TL ve Üzeri Alışverişinizde %10 İndirim

İndirim sayfasında ürünlerin kendi indirimlerine ilave olarak, toplamda 80 TL ve üzerinde ürünü sepetinize eklediğiniz taktirde ekstra %10 indirim fırsatı da kazanıyorsunuz.

%10 indirim fırsatını sepetinize uygulamak için kullanacağınız kupon kodu “MAN20” olarak belirtilmiş. Bu indirim kodunu sepet aşamasında “Kupon Kodu Ekle” kısmına yazarak toplam alışveriş tutarınız üzerinden %10 indirim uygulamış oluyorsunuz.

Ayrıca Avon 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile yaptığınız 80 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemeyeceksiniz.

İndirimli ürünlerin bulunduğu sayfaya aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Avon markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Avon İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın