Erken Gelen Kazanır

Erken Gelen Kazanır Kampanyası

Bellona, yeni mobilya almayı düşünenlere veya mobilyalarını yenilemeyi düşünenlere güzel bir kampanya uyguluyor. Erken Gelen Kazanır adıyla uygulanan kampanyada belirli tutardaki alışverişlerinizde Vestel marka televizyon veya 1 yıllık Digiturk aboneliği hediye. Kampanyanın detaylarını birlikte inceleyelim.

Bellona’da Vestel LED TV veya 1 Yıllık Digiturk Hediye

Bellona’dan yapacağınız belirli tutarın üzerindeki alışverişlerinizde Vestel Full HD uydu alıcılı televizyon modelleri veya 1 yıllık Digiturk Film ve Sporun Yıldızı Paketi hediye ediliyor. Hediye kriterleri şu şekilde;

  • 14.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1299 TL değerindeki Vestel 32″ HD uydu alıcılı LED TV hediye.
  • 19.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1899 TL değerindeki Vestel 40″ Full HD uydu alıcılı LED TV veya 1908 TL değerinde 1 yıllık Digiturk Film ve Sporun Yıldızı paketi hediye.
  • 29.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3099 TL değerindeki Vestel 50″ 4K Smart Ultra HD uydu alıcılı LED TV hediye.

Bellona ürünlerinde Ekim 2019 fiyatlarının geçerli olacağını da belirtelim. Ayrıca mobilyada KDV oranlarında %10 indirim uygulanıyor.

Halihazırda mobilyalarında yenilik yapmak üzere olanlar bu kampanya ile hem Bellona kalitesinde mobilyalara sahip olacak hem de Vestel HD LED TV modellerinden birini veya Digiturk aboneliği hediyesi kazanmış olacaklar.

Erken Gelen Kazanır kampanya detaylarına ve kampanyaya dahil ürün modellerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Bellona markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Bellona İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın