Evde Okuma Festivali

Evde Okuma Festivali İndirimleri

İdefix sizi harika bir festivale davet ediyor. “Sen evinde kal, kitaplarını biz sana getirelim” mottosuyla hareket eden Idefix, binlerce kitapta ve birçok yayınevinde indirim imkanı sunuyor. İşte Evde Okuma Festivali indirimleri.

Idefix’te Binlerce Kitapta İndirim

Zengin kitap içeriğinin yanı sıra hobi malzemeleri, kırtasiye ürünleri, oyuncaklar ve elektronik gibi kategorilerde de ürünler sunan Idefix, Evde Okuma Festivali kapsamında birçok üründe indirimler uyguluyor.

Geniş bir kitap yelpazesine uygulanan indirimler %45 oranlarına kadar varıyor. Kampanyaya çok satanlar, ödüllü kitaplar, eğitim setleri, kişisel gelişim setleri, dizi kitaplar, çizgi romanlar, çocuk romanları, araştırma-tarih kitapları ve yeni çıkanlar olmak üzere pek çok tür dahil edilmiş durumda.

Evde Okuma Festivali İndirimleri

30 Nisan’a kadar devam edecek olan Idefix Okuma Festivali indirimleri kaçırılmayacak bir fırsat. Farklı kitaplarla zihninizi farklı dünyalara açabilir, kütüphanenizi zenginleştirebilir veya sevdiklerinize hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Kampanya sayfasında ürünler kategoriye göre, yayınevlerine göre ve indirim oranlarına göre gruplanmış durumda. Bu sayede aradığınız veya ilgilendiğiniz özel ürün ve seçenekleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

Kampanyadaki indirimli ürünlere ve detaylara aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler ve iyi okumalar.

Idefix markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Idefix İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın