Farmasi Katalog Ocak

Farmasi Katalog

Kozmetik ürünlerinde tercih edilen markalardan biri olan Farmasi düzenli olarak kaçırılmayacak fırsatları müşterilerine sunuyor. Her ay düzenli olarak yayınlanan Farmasi Katalog sayfalarında bulacağınız yüzlerce üründe cazip indirimler ve kampanyalar mevcut.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu her hafta bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Farmasi sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Konu Başlıkları

Farmasi Katalog

Her ay yeni sayısında rengarenk görselleri, dolu dolu içeriği ve birbirinden güzel ürünleri ile Farmasi kataloğu oldukça rağbet görüyor.

Makyaj malzemelerinden temizlik malzemelerine, kremlerden hijyen ürünlerine, parfümlerden aksesuarlara kadar birçok kategoride ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli ürünler mevcut.

Satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Farmasi kataloğunun ilk 25 sayfasını görsel olarak aşağıda inceleyebilirsiniz. Tüm kataloğun tamamına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Katalog sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Farmasi Katalog ve Dr. C. Tuna Markası

Türkiye’de ilk öksürük şurubunu, ağrı kesici hapını, yanık merhemini ve öksürük tabletlerini formülize eden Doktor Cevdet Tuna 1998 yılında Tanalize firmasını kurdu.

Farmasi, Dr. C. Tuna, Eurofresh markaları adı altında üretilen 2.000’den fazla ürün çeşidi ile kozmetik üretim tesislerinin onursal başkanı olarak hayatına devam etti.

Bilim insanı Dr. Cevdet Tuna’nın isim babası olduğu, Dr. C. Tuna markalı ürünlerin özelliği bitkisel içerikli ve sağlıklı yaşamı destekleyen ürünler olmasıdır. Güne zinde başlamanızı sağlayacak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecek aktif yaşam ürünleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok doğal ürün mevcuttur.

Birbirinden değerli Dr. C. Tuna ürünlerinin bulunduğu sayfaya aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Farmasi Girişimci Başvurusu

Farmasi, iş ortaklığı ile kişilere doğrudan satış ağında görev almak üzere açık iş fırsatı da sunmaktadır.

Farmasi Girişimciliği adı altında yürütülen bu uygulamada siz de Farmasi Girişimcisi olarak indirimli ürün fırsatlarından yararlanabilir ve ürün satışı gerçekleştirerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi girişimcisi olmak için 18 yaşından büyük olmanız ve belirli şartları karşılamanız gerekmektedir. Girişimci olduktan sonra Farmasi Girişimci Giriş bölümünden kendi kişisel girişimci sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru formuna aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürün seçenekleri ile tercih edilen markalar arasında olan Farmasi müşterilerine en iyiyi sunmaya devam ediyor.

Keyifli alışverişler.

Farmasi markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Farmasi İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın