Gratis Katalog

Gratis Katalog

İlk mağazasını 2009 yılında açan ve 79 ilde 600’ün üzerinde mağazasıyla her yıl daha da büyüyen Gratis, kişisel bakım markaları arasında üst sıralardaki yerini koruyor. Onbinlerce ürün çeşidi ile müşterilerine zengin seçenekler sunan Gratis düzenli olarak yayınladığı Gratis Katalog ile kaçırılmayacak fırsatları ve indirimleri duyurmaya devam ediyor.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu her ay bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Gratis sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Gratis Katalog

Aylık olarak yayınlanan Gratis katalog, sayfalar dolusu geniş içeriği ile her yeni sayısında birbirinden güzel ürünlerde indirimler sunuyor.

Kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, saç bakım ürünlerinden hijyen ürünlerine, aksesuarlardan parfümlere kadar birçok kategoride ilginizi çekecek kaliteli ürünler mevcut.

Siz de satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Gratis kataloğunun sayfalarını görsel olarak aşağıda inceleyebilirsiniz. Tüm kataloğun tamamına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Katalog sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Gratis Katalog PDF

Gratis kataloğun tamamına ayrıca PDF olarak ulaşabilirsiniz. Tüm mobil cihazlarınızda da çok rahat görüntülenebilen PDF formatı ile sayfaları kolaylıkla gezebilir ve ürünleri rahatça inceleyebilirsiniz.

Gratis kataloğun güncel PDF formatına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Gratis Beauty Kişisel Bakım Hizmetleri

Gratis’in profesyonel olarak kişisel bakım hizmetleri verdiği Gratis Beauty adında özel bir uygulaması mevcut. Gratis Beauty özellikli mağazalarda verilen hizmet birçok kişisel bakım türünü barındırıyor.

Cilt Bakımı, Manikür & Pedikür, Oje & Kalıcı Oje, Nailart, Makyaj, Kaş ve Yüz Uygulamaları kategorilerinde sunulan bu hizmetler kendi içlerinde de özel uygulamalara sahip.

Kendi alanlarında sertifikalı ve deneyimli uzman ve estetisyenleri barındıran Gratis Beauty mağazalarından randevu alarak kişisel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Size en yakın Gratis Beauty mağazasını görmek, hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için gereken sayfaya aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Gratis Kart ile Avantajları Yakalayın

Markayı sık tercih edenlerden ve ürünlerini sevenlerden biriyseniz Gratis’in müşteri programı olan Gratis Kart sizin için oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Gratis mağazalarında ve Gratis internet sitesinden online alışverişlerinizde size özel indirimler, diğer markalar ile işbirliği durumlarında özel kampanyalardan yararlanma ve sürpriz avantajlar bu fırsatların arasında yer alıyor.

Gratis kartınızı tüm Gratis mağazalarından veya web sitesi üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden üyelik oluşturarak kart başvurusu yapmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

“Güzel Bak Kendine” sloganı ile müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkanı sunmayı hedefleyen Gratis, heyecan veren yeni markalar ile de ürün yelpazesini genişletmeye ve büyümeye devam ediyor.

Keyifli alışverişler.

Gratis markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Gratis İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın