İnternet Alışverişinize 50 TL Worldpuan Hediye

İnternet Alışverişinize 50 TL Worldpuan Hediye

Birçok kampanya ile müşterilerini memnun etmeye devam eden Yapı Kredi, internet üzerinden alışveriş yapanlara yönelik yeni bir kampanya sunuyor. İnternet Alışverişinize 50 TL Worldpuan Hediye kampanyası ile oyuncak, kırtasiye ve kitap alışverişlerinize özel 50 TL Worldpuan hediye ediliyor. İşte kampanya detayları.

Yapı Kredi’den 50 TL Worldpuan Kampanyası

En büyük ve köklü bankalardan Yapı Kredi, World müşterilerine özel olarak hazırladığı kampanya ile internet üzerinden alışverişi teşvik ediyor.

Nisan ayı boyunca internet üzerinden yapacağınız oyuncak, kırtasiye ve kitap alışverişlerinize özel olarak toplamda 50 TL Worldpuan kazanıyorsunuz.

Kampanyanın geçerli olduğu seçili internet siteleri ve mobil uygulamalar “Armağan Oyuncak, Joker/Maxitoys, Lego, Locopoco, Toyzz Shop, Dr Online, Idefix, Nezi̇h Ki̇tabevi̇, Yky – Yapı Kredi Yayınları” olarak belirtilmiş.

50 TL Worldpuan Kampanya Koşulları

Kampanya seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalarından yapılacak her 50 TL ve üzeri alışverişinizin %10’luk değeri kadar Worldpuan hediye ediyor. Örneğin oyuncak, kırtasiye ve kitap kategorilerinden 200 TL değerinde bir alışveriş yaptığınızı düşünürsek, kazanacağınız Worldpuan 20TL olacaktır.

Kampanyadan hediye alabileceğiniz Worldpuan üst tutarı 50 TL olarak belirlenmiş. Yani 500 TL üzerinde bir alışveriş de yapsanız en fazla 50 TL puan kazanabileceksiniz.

Aynı gün içerisinde, aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 50 TL ve üzerinde alışverişinizin sadece ilki kampanyada geçerli olacaktır. Aynı yerden yapacağınız ikinci bir 50 TL ve üzeri alışveriş geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya World Mobil uygulamasından katılabilirsiniz. İnternet Alışverişinize 50 TL Worldpuan Hediye kampanyasının diğer tüm detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Yapı Kredi markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Yapı Kredi İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın