Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık

Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık

Yazmayı seviyorsanız ve kitabınızı milyonlara ulaştırmak istiyorsanız Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık ile artık çok kolay. Yazarlardan hiçbir şekilde yayın ücreti almayan KDY sistemi ile yayına hazır olan kitaplarınız birkaç gün içinde yayınlanarak satışa hazır hale geliyor.

Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık Sistemi

Popüler kitap sitesi Kitapyurdu’nun tüm yazarlara ve yazar adaylarına sunduğu Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık hizmeti ile yazdığınız kitapları hiçbir zahmete girmeden basılı bir şekilde ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Yayına hazır hale getirdiğiniz kitaplarınız, Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY) sistemine yapacağınız başvuru ile yasal süreç tamamlanır tamamlanmaz 72 saat içinde kitapyurdu.com’da satışa sunulacaktır.

Kitap Gelirleri Nasıl Belirleniyor?

Satışa sunulan kitaplarınızdan, belirlenen satış fiyatı üzerinden %50 oranında brüt yazar telifi kazancınız olacaktır. Sizin payınızdan %8,5 oranında uygulanan yasal kesinti sonrası her kitabınızdan net olarak %41,5 oranında bir telif hakkı kazancınız oluyor.

Örnek vermemiz gerekirse toplamda her 100 TL tutarındaki kitap satışınızdan 41,5 TL gelir elde etmiş olacaksınız. Ayrıca kendi kitabınızı basılı olarak ve %50 indirimle kitapyurdu.com’dan temin edebilirsiniz.

Yayınlama prosedürlerini büyük oranda azaltan ve kolaylaştıran bu sistem sayesinde size kalan sadece yazmak. Böylece kitabınızı milyonlara ulaştırma fırsatını elde edebileceksiniz.

Kimler Kitap Yayınlatabilir?

KDY sistemi ile herkes kitabını yayınlayabilir. Bunun için istenen hiçbir özel kriter bulunmuyor. Hayalinizdeki kitabı yayınlamak ve okuyuculara ulaşmak çok kolay.

Size sadece kitabı yazmak, yayınlanması için başvurmak, gerekli adımları gerçekleştirmek ve %100 şeffaf olan sistemden süreci takip etmek kalıyor.

KDY sisteminin detaylarına ve başvuru aşamalarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli yazmalar ve iyi okumalar.

KitapYurdu markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına KitapYurdu İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın