Konfor Büyük Değişim Kampanyası

Konfor Büyük Değişim Kampanyası

Modern ve şık mobilya tasarımlarına sahip olan Konfor Mobilya’da güzel bir kampanya sizleri bekliyor. Konfor Büyük Değişim Kampanyası adı altında %35 oranında indirimler mevcut. Ayrıca bir çok üründe etiketin yarısı uygulaması yapılıyor.

Konfor Mobilya Büyük Değişim Kampanyası

Canlı renkler, yeni nesil tasarımlar ve kaliteli malzeme ile ürünlerine değer katan Konfor Mobilya, yeni kampanyası ile mobilyalarını ve yataklarını değiştirmek isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Büyük Değişim Kampanyası ile eskiyen, yıpranan, rengi solan ve değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızdan kurtularak yepyeni ve rengarenk mobilyalara kavuşabilirsiniz.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak Ürünlerinde %35 İndirim

Konfor Mobilya, Nisan ayı boyunca uygulanacak olan kampanyada, Konfor ve Konfor Yatak ürünlerinde fiyat listesindeki %35 indirimli fiyatların geçerli olacağını duyurdu.

Ayrıca Nitran Serisi, Espanse Koltuk Takımı, Plante Koltuk Takımı, Hillary Serisi, Nersa Koltuk Takımı, Nasse Koltuk Takımı, Ness Koltuk Takımı, Preston Köşe ve tüm tamamlayıcı ürünlerde (Sehpa, puf, kitaplık, dresuarlar ve mutfak masaları) etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır.

Mobilya, koltuk ve diğer tamamlayıcı ürünleri takım halinde almayı düşünenler için oldukça cazip ve avantaj sağlayan bir fırsat. Aynı fırsat yatak ürünleri ve diğer aksesuarları için de geçerli. Bu güzel fırsatı kaçırmayın.

Kampanyanın detaylarına ve ürünlerin bulunduğu kataloglara aşağıdaki butondan ulaşarak detaylı inceleyebilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Konfor markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Konfor İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın