Koton Yeni Ürünlerde %60 İndirim

Koton Yeni Ürünlerinde %60 İndirim

Birbirinden güzel ve yeni ürünleri koleksiyonuna ekleyen Koton, yeni bir kampanya ile karşımızda. Koton Yeni Ürünlerinde %60 İndirim adıyla başlatılan kampanyada on binlerce yeni üründe %60 oranlarına varan indirimler uygulanıyor.

On Binlerce Yeni Üründe %60’a Varan İndirimler

Modaya şekil veren renkli ve çekici ürünleriyle sık sık tercih edilen markalardan biri olan Koton, birçok kategoride yepyeni ürünleri koleksiyonuna ekliyor.

Yeni ürünlerin çoğunda cazip fiyatlar ve büyük indirimler uygulanıyor. Kadın, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk cinsiyetlerinde sergilenen ürünlere %60 oranlarına varan indirimler ile sahip olabilirsiniz.

Koton internet mağazasına özel olarak uygulanan kampanyada elbise, ayakkabı, spor giyim, ev giyimi, pijama, iç giyim, aksesuar ve kozmetik gibi birçok kategoride ürün bulabilirsiniz.

Kampanya sayfasında ürünleri fiyatına, kategorisine, rengine ve bedenine göre filtreleme yaparak daha detaylı inceleme sağlayabilirsiniz. Ürünlerin listelendiği sayfalarda indirimli olan ürünlerde indirim miktarı yüzde olarak belirtilmiştir.

Koton Yeni Ürünlerinde %60 İndirim kampanyasına dahil olan tüm ürünlere aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Koton markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Koton İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın