LG Club+ Avantajları

LG Club+ Avantajları

Dev teknoloji markası olan LG, müşterileri için oluşturduğu LG Club+ platformu ile birbirinden güzel avantajlar sağlıyor. Markanın ürünlerini tercih ediyorsanız LG Club+ Avantajları hoşunuza gidecektir.

LG Club+ Nedir?

LG Club+ (LG Club Plus), markanın müşterilerine özel hazırlamış olduğu bir çok avantaj sağlayan yepyeni bir platformdur.

LG Club+ Avatajları Nelerdir?

LG markası, müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu LG Club+ platformu ile daha çok fırsat sunmak için yeni ve farklı bir çalışma başlattı. Bu platform kapsamında öncelikli olarak LG müşterileri aşağıda listelenen avantajlardan yararlanabilecek:

  • LG ürünleri hakkında bilgilendirmeler
  • LG ürünlerinde özel indirimler
  • LG Club+’a özel kampanyalar
  • LG ürünlerinde özel servis avantajları
  • Müşteri özel deneyim programlarına öncelikli katılım
  • LG Club+ kapsamında yer alan anlaşmalı markalardan özel indirimler ve avantajlar

LG Club+’a Nasıl Üye Olabilirim?

LG Club+, sadece LG müşterilerine özel olarak hazırlanmış bir platformdur. LG ürünlerinden satın almış olan müşterilerden biriyseniz aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabileceğiniz LG internet sitesinde karşınıza gelen ‘Müşteri Formu’nu doldurarak kolaylıkla kayıt olabilirsiniz.

Müşteri formunu doldurup gönderdikten sonra üyeliğiniz aktif edildiğinde LG Club+’a üye olmaya hak kazanacaksınız. Böylece LG Club+ avantajları sizler için de geçerli olacak.

LG Club+ platformunun detaylı katılım koşullarına lgkampanya.com/lg-club-plus adresinden ulaşabilirsiniz.

LG markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına LG İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın