Metro Katalog

Metro Katalog

Toptan ürün tedariği konusunda akla ilk gelen köklü toptan marketlerden birisi olan Metro Market, Metro Katalog ile duyurduğu cazip ürün kampanyaları ve tedarik zincirindeki gücü ile sektörde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük toptan marketi ünvanına sahip olan Metro Market’in Türkiye’de 21 şehirde 37 mağazası bulunuyor. Hem büyük işletmelerin, hem küçük esnafın, hem de bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Metro, düzenli olarak sunduğu kampanya ve indirimlerle daha uygun fiyatlara ürün temin etme fırsatı da sağlıyor.

Metro Market indirim ve kampanyalarını, “Genel” ve “Ayvalık, Edremit, Fethiye” bölgelerine özel olmak üzere 2 katalog üzerinden sunuyor. Biz de Metro Market’in bu indirim ve kampanya aktüel kataloglarını bu sayfamızda sizler için iki başlık halinde listeliyoruz. Sayfayı sürekli yeni katalog görselleri ile güncelleyerek her yeni katalog sayısında güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

Metro Katalog Genel

Metro, güncel indirim ve kampanyalarını yaklaşık 2 haftalık zaman dilimleri halinde yayınladığı zengin içerikli Metro Katalog ile müşterilerine sunuyor. Metro Genel kataloğunda tüm Metro marketlerde geçerli olan indirim ve kampanyaları görebilirsiniz.

Metro Katalog sayfalarında yiyeceklerden içeceklere, ev araç gereçlerinden temizlik ürünlerine, giyim ürünlerinden ofis malzemelerine kadar geniş bir yelpazede ürünler bulabileceksiniz.

Kataloglarda belirtilen indirimlerin stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım. Satın almak istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden fırsatı kaçırmayın. Stoklar tükendiğinde ürünlerin reyon fiyatlarının uygulanacağı da belirtilmiş durumda.

Metro Genel kataloğun ilk 15 sayfasına aşağıda göz atabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Katalog sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Metro Katalog PDF

Metro marketin düzenli yayınladığı kataloğu PDF olarak da görüntülenebilir ve kolayca incelenebilir. Tüm katalog sayfalarına tam ekran olarak detaylı şekilde bakıp aradığınız ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Metro market kataloğunun tamamına PDF olarak ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Metro Katalog Ayvalık, Edremit, Fethiye

Metro Market’in “Ayvalık, Edremit, Fethiye” ilçelerine özel olarak hazırlayıp sunduğu, farklı ürün indirimleri ve kampanyaları olan bir kataloğu da mevcut.

Bu ilçelerde veya yakın mesafedeki bölgelerde ikamet eden müşteriler için oldukça uygun fırsatlar ve seçenekler bulunuyor.

Rutin olarak aldığınız veya topluca ihtiyaç duyduğunuz ürünler bulunuyorsa kataloğu takip edip indirimli olduğu hafta satın alarak tasarruf yapma imkanınız da olacaktır.

Metro Ayvalık, Edremit, Fethiye kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Metro Market’in diğer tüm kataloglarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Metro Club Kart

Metro Market’in müşterilerine bazı ayrıcalıklar sağlayan ticari bir kart programı mevcut. Metro mağazalarında geçerli olan Metro Club Kart size özel ödeme vadeleri sağlıyor.

Gıda ve gıda dışı tüm market alışverişlerinizde “sıfır faizle taksitli alışveriş” imkanı sunan Metro Club Kart ile yıl boyunca kampanyaları ve hediye ürünleri takip ederek özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Metro Club Kart detaylı bilgilerine ve başvuru aşamalarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Metro Market Markaları

Yüzlerce popüler markayı bünyesinde barındıran Metro Market, yerel ve kendi markalı ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

METRO CHEF, METRO PREMIUM, METRO PROFESSIONAL, ARO, RIOBA, TARRINGTON HOUSE ve SIGMA gibi birçok Metro markası ile maliyet avantajı ve alternatif ürün seçenekleri sağlayabilirsiniz.

Bir dünya şirketi olan Metro ile alışverişin kolaylığını ve avantajlarını yaşayın.

Keyifli alışverişler.

Metro markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Metro İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın