Migroskop Migros Katalog

Migroskop Migros Katalog

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor.

Geniş sayfa içeriği ve neredeyse her kategoride bulabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ile dolu dolu bir katalog olan Migroskop, 2 haftalık sayılar halinde yayınlanıyor.

Biz de sizler için Migroskop indirim ve kampanya kataloğunun dijital versiyonunu bu sayfada yayınlıyoruz. Sayfamızı sürekli güncelleyerek her yeni Migroskop sayısında sizlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

Migroskop Migros Katalog

Her yeni sayısında zengin içeriğe ve binlerce ürüne yer veren Migros Aktüel kataloğu Migroskop’ta en çok tercih edilen markalar dahil bir çok üründe indirimler mevcut.

İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

Satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Migroskop kataloğunun ilk 25 sayfasını görsel olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

Katalog sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Migroskop PDF

Migros marketin indirim kataloğu Migroskop PDF olarak da görüntülenebilir ve kolayca incelenebilir. Migroskop dijital kataloğun tüm sayfalarına tam ekran olarak detaylı şekilde bakıp aradığınız ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Migros ve 5M Migros kataloglarının tamamına PDF olarak ulaşmak için aşağıdaki butonlara tıklayınız.

Migros Kampanyaları

Migros mağazalarında ve sanalmarkette çok çeşitli ürün kampanyaları sunuluyor. Birçok kategoride ve ürün çeşidinde uygulanan kampanyalar ve fırsatlar sürekli yenileniyor.

Money indirimleri, çoklu indirim kampanyaları, Migros markalı ürün fırsatları, tek fiyat uygulamaları ve daha birçok özel kampanyayı bu sayfada bulabilirsiniz.

Alışveriş öncesi Migros kampanyaları sayfasına göz atarak cazip fırsatlardan yararlanabilir ve daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Migros kampanyaları sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Migros Sanal Market

Migros’un online alışveriş imkanı sağlayan uygulaması olan Sanalmarket üzerinden de alışveriş yapmanız mümkün. Migros marketlerde bulabileceğiniz tüm ürünlerin mevcut olduğu Sanal Market, ev rahatlığında alışveriş yapmak için iyi bir fırsat.

Sanalmarket’e üye olarak hesabınızı oluşturabilir, reyonlarda gezer gibi her ürün kategorisinde gezerek tercih ettiğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Alışverişinizi tamamladığınızda ödemenizi kredi kartınız ile veya kapıda teslimat sırasında ödeme seçeneği ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca kazandığınız Money puanlarınızı da Migros Sanalmarket’te kullanmanız mümkün.

Sanalmarket’te minimum alışveriş tutarının 60 TL olduğunu belirtelim. Yani internet üzerinden yapacağınız alışverişinizin toplam tutarının 60 TL’yi geçmesi gerekiyor. Siparişler için alınacak hizmet bedelleri de şu şekilde;

  • 60 TL – 149.99 TL arası 5,90 TL (KDV Dahil)
  • 150 TL – 249.99 TL arası 3,90 TL (KDV Dahil)
  • 250 TL ve üzeri ücretsiz

Teslimat aşamasında belirli saat aralıkları belirlenmiş durumda. Alışverişinizi tamamladıktan sonra bu saat aralıklarından birini seçerek teslimatınızın bu saat aralığında gelmesini tercih edebiliyorsunuz. Saat aralıkları da şöyle;

10:30-13:00 / 13:30-16:00 / 16:30-19:00 / 19:30-22:00

Sanalmarket’e ve daha detaylı bilgiye aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Migros TV

Migros’un bilgilendirici ve eğitici videoların yayınlandığı Migros TV adıyla oluşturulan bir video sayfası da bulunuyor.

Bu sayfada yemek tariflerinden güzellik ve bakım bilgilerine, anne ve çocuk hakkında eğitici videolardan sağlık bilgilerine kadar binlerce video mevcut.

Hem yeni bilgiler öğrenebileceğiniz hem de keyifli zaman geçirebileceğiniz Migros TV sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşidi ile güvenli alışverişin adresi olan Migros, kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

Keyifli alışverişler.

Migros markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Migros İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Migroskop Migros Katalog” için 1 yorum

  1. Zeynep Yorumu: 3 sene önce Yanıtla

    Bizim buradaki Migros çok güzel, her ürün var.

Average
5 Based On 1

Yorum Yazın