Muhteşem İkili Muhteşem Fiyata

Muhteşem İkili Muhteşem Fiyata

Burger King restoranlarında hamburger ve çikolatalı sufle sevenleri mutlu edecek bir kampanya mevcut. Muhteşem İkili Muhteşem Fiyata adıyla yayınlanan kampanyada Big King Junior Menü ile birlikte Çikolatalı Sufle sadece 19,95 TL.

Big King Jr. Menü ve Çikolatalı Sufle 19,95 TL

Yaygın restoran ağı ve lezzetli seçenekleri ile Burger King iştah açıcı kampanyalarına bir yenisini ekliyor. Burger King klasik hamburgerlerinden olan Big King Jr. menüsü ile birlikte tatlı olarak çikolatalı sufle siparişi verdiğinizde sadece 19,95 TL ödeyeceksiniz.

Kampanya görsellerinin sergilendiği tüm Burger King restoranlarında geçerli olan kampanya, menüsünü tatlı ile birlikte tercih edenler için güzel bir fırsat.

Muhteşem İkili Muhteşem Fiyata kampanyasının sadece standart restoranlarla sınırlı olduğunu, paket serviste, mobil tır restoranlarda ve havalimanı restoranlarında geçerli olmadığını belirtelim.

Ayrıca portakal suyu, milkshake, limonata gibi içecek değişimlerinde ve büyük seçim menü tercihlerinde ücret farkı uygulanacağını hatırlatmamızda fayda var.

Burger King müdavimleri ve çikolatalı sufle tutkunları için ikisi bir arada niteliğinde lezzetli bir uygulama. Kampanya detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Afiyet olsun.

Burger King markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Burger King İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın