Netflix - Spotify - YouTube Premium İndirimi

Netflix – Spotify – YouTube Premium İndirimi

Enpara’da Netflix, Spotify ve YouTube Premium platformlarına özel harika bir kampanya mevcut. Enpara ile yapacağınız Netflix, Spotify ve YouTube Premium platformlarındaki 30 TL’ye kadar olan ödemelerinizde, ücretin yarısı Enpara’dan hediye. Netflix – Spotify – YouTube Premium indirimi detaylarına birlikte bakalım.

Enpara’dan İndirimli Netflix, Spotify ve YouTube Premium

QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm işlemlerini dijital kanallardan ve şubesiz olarak internet üzerinden sunan Enpara keyifli kampanyalar ile hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olan Enpara, evinizde daha keyifli zaman geçirebilmeniz için popüler yayın platformları olan Netflix, Spotify ve YouTube Premium’a özel hediye indirim uyguluyor.

Harika filmler, diziler ve belgeseller bulunan Netflix, müzik ve podcast yayınları sunan Spotify ve reklamsız video deneyimi sağlayan YouTube Premium platformlarında yapacağınız en fazla 30 TL’lik ödemelerin yarısı Enpara’dan hediye.

Kampanya Detayları

Çok sevilen bu kampanyanın yaz aylarına kadar süreceği ve ilgiye göre daha da uzatılabileceği belirtiliyor. Aynı zamanda kampanya katılım koşulları da basitleştirilmiş durumda.

Hediye indirim Encard ve/veya Enpara kredi kartı ile yaptığınız harcamalarda geçerli oluyor. Ay içerisinde yaptığınız harcamaların indirim miktarları, sonraki ayın yedinci gününde Enpara vadesiz TL hesabınıza yatırılıyor. İndirim kazandığınızı ise aynı gün alacağınız SMS veya mobil bildirim ile haber alıyorsunuz.

Netflix – Spotify – YouTube Premium İndirimi kampanya detaylarına ve Enpara başvuru işlemlerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler ve keyifli seyirler.

Enpara markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Enpara İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın