Onur Market Katalog

Onur Market Katalog

Bir Ören Grup markası olan Onur Market, 40 yıllık gıda ağırlıklı perakende tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Marmara Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Onur Market, indirimli ürünlerini ve kampanyalarını düzenli yayınladığı Onur Market katalog sayfalarında sunuyor.

Yılda ortalama 70 milyon müşteriye hizmet verdiğini belirten Onur Market belirli zamanlarda indirim ve kampanyalar uyguluyor. Bu kampanyaları 2 farklı bölge için düzenli olarak yayınladığı kataloglar ile müşterilerine bildiriyor.

İstanbul – Trakya ve Bursa olmak üzere 2 ayrı kategoride yayınlanan kataloglarda belirtilen tarihler arasında yüzlerce üründe indirimler ve cazip kampanyalar mevcut.

Biz de sizler için bu indirim ve kampanya kataloglarını bu sayfamızda başlıklar altında listeliyoruz ve bu sayfayı sürekli güncelleyerek her yeni sayıda sizlere güncel indirim ve fırsatları sunuyoruz.

Onur Market Katalog İstanbul – Trakya

Onur Market’in İstanbul’daki ve Trakya bölgesindeki mağazaları için özel olarak hazırladığı Onur Market İstanbul – Trakya kataloğu belirli ürün ve ürün gruplarında uygulanan indirimlere yer veriyor.

Yiyecek ve içecek ürünlerinden temizlik malzemelerine, taze unlu mamüllerden kozmetik ürünlerine kadar birçok ürün çeşidinin bulunduğu katalog her yeni sayısında yeni ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

İstanbul – Trakya kataloğunu aşağıda sayfa sayfa inceleyebilirsiniz. Ayrıca satışa sunulmasını istediğiniz ürünleri veya daha önce aldığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yorum bölümüne yazarak bildirebilirsiniz.

Aktüel sayfaları arasında gezinmek için sağa sola kaydırabilir veya kenarlardaki sağ sol oklarını kullanabilirsiniz. Daha yakından bakmak için görselin üzerine tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz.

Onur Market Katalog Bursa

Onur Market’in Bursa iline özel olarak hazırladığı ayrı bir indirim kataloğu mevcut. Bu katalogda sadece Bursa mağazalarında geçerli olan indirim ve kampanyalar sunuluyor.

Onur Market’in indirim ve kampanyalarından yararlanmak için Onur Kart sahibi olmanız gerektiğini de hatırlatalım. Onur kartınızı tüm mağazalardan temin edebilirsiniz.

Onur Market Bursa katalog sayfalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Onur Market Katalog PDF

Onur Market güncel kataloglarını PDF olarak da görüntüleyebilir ve tüm cihazlarınızdan kolayca inceleyebilirsiniz. Kataloğun tüm sayfalarına tam ekran olarak detaylı şekilde bakıp zoom yapabilir ve ilgilendiğiniz ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Onur Market kataloglarının tamamına PDF olarak ulaşmak için aşağıdaki butonlara tıklayınız.

Onur Market Online Alışveriş

Kuzey Marmara ağırlıklı olmak üzere birçok mağazası olan Onur Market, müşterilerine internet üzerinden de alışveriş imkanı sağlıyor. Mağazalarda bulabileceğiniz tüm ürünlere Onur Market internet mağazası üzerinden de ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Onur Market internet mağazasına özel ürün indirimleri ve kampanyalar ile evinizin rahatlığında oldukça cazip fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş sonrası ödemenizi ister online olarak site üzerinden, isterseniz de teslimat sırasında kapıda kredi kartınızla veya nakit olarak yapabiliyorsunuz. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz teslimat fırsatı mevcut.

Onur Market internet mağazasına ve ürünlerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Onur Market Halk Günü Mağazaları

Onur Market müşterilerine daha avantajlı ürünler sunabilmek ve memnuniyeti arttırmak için Halk Günü uygulaması yapıyor.

Her mağazaya özel olarak haftanın belirli günlerini haftalık kurulan pazar mantığında Halk Günü olarak belirleyip bu günlerde meyve, sebze ve genel mutfak ürünlerinde özel indirimler uygulanıyor.

Onur Market Halk Günü mağazaları sayfasında bulunduğunuz bölgeyi ve günü seçerek hangi mağazaların o gün Halk Günü uyguladığını görebilirsiniz.

Halk Günü mağazaları sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Geniş ürün çeşidi ve tazelik garantisi ile müşterilerine kaliteli hizmeti görev edinen Onur Market, uygun fiyatları ve kampanyaları ile her zaman tercih edilebilen marketler arasında yerini koruyor.

Keyifli alışverişler.

Onur Market markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Onur Market İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın