Opet İstasyonlarında 40 TL ParafPara Hediye

Opet İstasyonlarında 40 TL ParafPara Hediye

Opet ve Paraf Kart işbirliği cebinizi güldürecek! Opet İstasyonlarında 40 TL ParafPara Hediye kampanyası ile Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 4 seferlik 125 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinize ParafPara hediye ediliyor.

Opet – Paraf Kampanyası

Opet ve Paraf Kart irbirliği ile güzel bir kampanya başlatılmış durumda. Paraf Kart üyelerinin Opet ve Sunpet istasyonlarında Paraf Pos’undan tek seferde ve farklı günlerde yapacağı 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinde 40 TL’ye varan ParafPara hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle SMS veya Paraf Mobil vasıtasıyla kampanyaya katılım sağlamalısınız. Kampanya dahilinde SMS ile katılıma 30 TL, Paraf Mobil’den katılıma ise 40TL ParafPara verileceği bildirilmiş durumda.

İlk yakıt alışverişinizden önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayarak ya da bankada kayıtlı cep telefonu numaranızdan SMS ile OPET yazıp 3404’e göndererek kampanya sürecini başlatabilirsiniz. İlk yakıt alışverişinizin, Paraf Mobil’den kampanyanın ‘Katıldıklarım’ seçeneğinde var olması ya da gelecek SMS onayı sonrasında gerçekleşmesi gerekmektedir.

Yaptığınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişinizin ertesi günü 30 ya da 40 Tl’lik ParafPara hediyeniz, işlem yaptığınız karta eklenecektir. Eklenen bu meblağ 25 Nisan’a kadar Paraf üyesi Opet ve Sunset istasyonlarında yakıt harcamasında kullanılabilecektir.

Akaryakıt markası olarak Opet’i tercih edenler ve Paraf Kart’ı olanlar için oldukça cazip bir kampanya.

Kampanyanın detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler ve güvenli yolculuklar.

Opet markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Opet İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın