Popeyes Evde Kal Menüleri

Popeyes Evde Kal Menüleri

Terbiyeli tavuk lezzetleri ile popüler restoranlar arasında yer alan Popeyes cazip kampanyalar ile müşterilerini hoş tutmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan biri de Popeyes Evde Kal Menüleri kampanyası. Birlikte kampanya detaylarına bakalım.

Popeyes Evde Kal Menüleri ile Avantajlı Fiyatı Yakala!

Louisiana mutfağı lezzetleri ile Türkiye’nin büyük tavuk restoran zincirlerinden Popeyes, paket siparişlerinizde geçerli 3 kişilik harika menüleri uygun fiyatlarla sunuyor.

Doyurucu ve lezzetli 3’lü PopChicken Menü kişi başı 9,95 TL’ye, evden çıkarmayan dev kova menü kişi başı 14,95 TL’ye kapınıza kadar geliyor.

Evde Kal Menüleri İçerikleri

Kişi başı 9,95 TL’ye alabileceğiniz 3’lü PopChicken Evde Kal menüsü oldukça zengin. Bu menü ile 3 adet PopChicken Sandviç yanında Mega Boy Patates, 10’lu Susamlı Soğan Halkası ve 3 adet büyük 300 ml Eker Ayran sizin oluyor.

Kişi başı 14,95 TL’ye alabileceğiniz Evden Çıkarmayan Kova Menüsünde ise yok yok. 27’li Nuggets, 6 Parça Acılı Kanat, 3 adet Biscuit, Mega Boy Patates, 10’lu Susamlı Soğan Halkası ve 3 adet büyük 300 ml Eker Ayran bu menü ile sizin oluyor.

Kampanyanın geçerli olduğu sipariş noktaları Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin internet sitesi, Sodexo Plus, Yemek Sepeti ve Tıkla Gelsin mobil uygulaması olarak belirtilmiş.

Kampanyanın detaylarına ve sipariş sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Afiyet olsun.

Popeyes markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Popeyes İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın