Seçili Sezon Ürünlerinde İndirim

Seçili Sezon Ürünlerinde %30 İndirim

Renkli ve güneşli bahar aylarına girerken, giyim ve moda devi markalardan biri olan Mavi, güzel kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan biri de yaz aylarına kadar geçerli olan Seçili Sezon Ürünlerinde %30 İndirim kampanyası.

Mavi Seçili Yeni Sezon Ürünlerinde İndirim

Kaliteli ve modayı yönlendirici ürünleriyle yoğun olarak tercih edilen markalardan biri olan Mavi, renkli ve çekici ürünleriyle dikkat çekiyor.

Seçili yeni sezon ürünlerinde %30 oranında indirim kampanyası ile birbirinden güzel Mavi ürünlerini indirimli fiyattan alabiliyorsunuz.

Kampanyanın tüm Mavi mağazalarında, internet mağazasında ve mobil uygulamada seçili yeni sezon ürünlerinde geçerli olduğunu belirtelim.

Kadın ve erkek yeni sezon kategorisinde, elbise, gömlek, t-shirt, bluz gibi bir çok ürün çeşidinde yüzlerce indirimli ürün bulabilirsiniz. Ürünlerin listelendiği sayfalarda kampanyaya dahil olan ürünlerde “%30 indirim” ibaresi bulunmaktadır.

Ürün sayfasında ayrıca ürün kategorisine, fiyatına, rengine ve bedenine göre filtreleme yaparak daha detaylı inceleme sağlayabilirsiniz. Böylece ilgilendiğiniz ürün kategorisini ve fiyat aralığını daha kolay görebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan ürünlere ve kampanya detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

Mavi markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Mavi İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın