Shell Mobil Uygulaması Kazandırıyor

Shell Mobil Uygulaması Kazandırıyor

Dev akaryakıt markalarından Shell, her yeni kampanyasında heyecanlandırmaya devam ediyor. Shell Mobil Uygulaması Kazandırıyor kampanyası ile Shell mobil uygulamasını indirerek ClubSmart kartınızı tanıttığınızda çekiliş ile iPhone 11 veya 100 TL değerinde yakıt kazanma şansınız oluyor. İşte detaylar.

Shell Mobil Uygulaması iPhone 11 Kazandırıyor

Birçok il ve ilçede akaryakıt istasyonu olan Shell markası, hem kaliteli ve temiz hizmeti, hem de cazip kampanyaları ile tercih edilen markaların arasında yer alıyor. Bu kampanya da markayı tercih edenler için oldukça heyecanlı.

Mobil uygulama kampanyasına katılmak için 15 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında Shell Mobil uygulamasını telefonunuza indiriyorsunuz. Sonra Shell ClubSmart kartınızı uygulamaya tanımlayarak kaydediyorsunuz.

Uygulamada “Mesajlarım” veya “ClubSmart Çekiliş Kampanyası” bölümlerinden kampanyanın çekiliş formuna ulaşıp doldurarak 5 adet iPhone 11 64 GB veya 500 kişiye dağıtılacak olan 100 TL değerinde yakıt alabileceğiniz 10.000 Smart Puan kazanma şansına sahip olacaksınız.

Shell ClubSmart Programı

Kampanya ve çekiliş ClubSmart kart üyelerine özel sunuluyor. ClubSmart kartınız yoksa en yakın Shell akaryakıt istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamaya ClubSmart kartıyla ilk kez giriş yapan tüm kullanıcılara 250 Smart Puan hediye ediliyor. Smart puanlarınızı Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz almak için kullanabiliyorsunuz.

Kampanyanın tüm koşullarına ve detaylarına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar ve güvenli yolculuklar.

Shell markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Shell İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın