Sweatshirt'lerde İndirimler

Sweatshirt’lerde %70’e Varan İndirimler

Serin bahar aylarında birbirinden güzel U.S. Polo Assn. Sweatshirt’leri ile sıcak kalarak keyfinizi devam ettirin. U.S. Polo Assn.’de internet mağazasında ve mobil uygulamada tüm Sweatshirt’lerde %70’e varan indirimler sizi bekliyor.

U.S. Polo Assn. Sweatshirt’lerde Büyük İndirimler

Kendine özel moda tarzına ve sportif ürün çeşitlerine sahip popüler markalardan biri olan U.S. Polo Assn. büyük kampanyalarına ve indirimlerine devam ediyor.

Bu kampanyalardan biri de Sweatshirt kampanyası. İnternet mağazasına ve mobil uygulamaya özel olarak başlatılan kampanyada tüm Sweatshirt’lerde %70’e varan indirimler uygulanıyor.

Kadın, erkek, kız çocuk, erkek çocuk ve bebek ürünleri de dahil bir çok indirimli Sweatshirt bulabileceğiniz kategoride ayrıca kargo bedava fırsatı da mevcut.

Kampanyaya dahil olan ürünlerin sayfasında fiyata göre, cinsiyete göre ve renk seçeneklerine göre filtreleme yaparak ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca desen, fit, beden gibi daha detaylı filtreleme seçenekleri de mevcut.

Detaylı bilgilere ve kampanyaya dahil olan tüm ürünlere aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler.

U.S. Polo Assn. markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına U.S. Polo Assn. İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın