Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası

Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden biri olan Turkcell, Ramazan ayında kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası ile tüm Turkcell’lilere Ramazan ayının sonuna kadar 1 GB internet hediye ediliyor.

Turkcell’den Ramazan’a Özel 1 GB Hediye

İletişim operatörü devlerinden Turkcell, Ramazan ayına özel bireysel veya kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip tüm müşterilerine 1 GB cepten internet hediye ediyor.

Mayıs sonuna kadar geçerli olacak kampanyaya katılmak için kampanya sayfasındaki “Hemen Katıl” butonuna tıklıyorsunuz. Ardından cep telefonu numaranızı sisteme yazarak telefonunuza gelen kod ile sisteme giriş onayı veriyorsunuz. Sonrasında gelen ekranda mail adresinizi yazarak “Onayla” butonuna tıkladığınızda hediyeniz tanımlanıyor ve SMS ile bilgilendiriliyorsunuz.

Kampanya koşullarına göre hediye 1 GB internetinizi sadece yurt içinde kullanabiliyorsunuz. Hediye internetinizi bitirdiğinizde hattınıza tanımlı internetiniz yoksa, sonraki kullanımınız faturalı tarifenizden ücretlendirilecektir.

Süre tamamlandığında kalan internet miktarınızın sonraki aya devretmeyeceğini hatırlatalım. Ayrıca hediye edilen internet paketi alım satım gibi ticari bir amaçla da kullanılamayacaktır.

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası detaylarına ve katılım sayfasına aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Hediye internetiniz ile iyi eğlenceler.

Turkcell markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Turkcell İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın