Usta Dönerci 2 Kişilik Ekonomİkili Menü

Usta Dönerci 2 Kişilik Ekonomİkili Menü

Dönerin ustası Usta Dönerci’den ayağınıza gelen doyurucu bir fırsat! Zengin içeriği ile Usta Dönerci 2 Kişilik Ekonomİkili Menü sadece 14,95 TL.

2 Kişilik Ekonomİkili Menü Sadece 14,95 TL

Burger King, Popeyes ve Sbarro gibi markaların sahibi Tab Gıda, Usta Dönerci markası ile döner konusunda da lezzet çeşitliliğini ve kalitesini gösteriyor.

2 kişilik olarak hazırlanan Ekonomİkili (Ekonomik İkili) Menü, Usta dönerci lezzetlerinden Tombik Tavuk Döner, Dürüm Tavuk Döner, büyük boy patates ve 1 litre içecek ile sadece 14.95 TL’ye sunuluyor. Ayrıca menünüz vereceğiniz siparişle evinize kadar geliyor.

Doyurucu İçerikli Ekonomİkili Menü

Menünün içeriğine detaylı bakacak olursak, 80 g Tombik Tavuk Döner ve 60 g Dürüm Tavuk Döner olarak 2 doyurucu lezzet mevcut. Bu lezzetlerin yanında içecek olarak 1 L Coca-Cola, 1 L Coca-Cola Light, 1 L Coca-Cola Şekersiz, 1 L Fanta, 1 L Sprite veya 1 L Fuse Tea çeşitlerinden birini tercih edebiliyorsunuz.

30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan, Usta Dönerci’nin Ara Gelsin Sipariş Hattı, Tıkla Gelsin web sitesi, Tıkla Gelsin mobil uygulaması ve Yemek Sepeti üzerinden paket servis siparişleri vererek yararlanabilirsiniz.

Bu gün evde yemek yapmayalım diyorsanız, misafiriniz geldiyse veya canınız tavuk döner çektiyse bu cazip fırsatı değerlendirebilirsiniz. Sipariş için dağıtım alanlarının sınırlandırılmış olduğunu hatırlatalım. Sipariş vermeden önce bulunduğunuz alana teslimat olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ürünlerinde Helal Sertifikalı etler ve Beypiliç tavukları kullanan Usta Dönerci iştah kabartan lezzetleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Kampanyanın detaylarına ve sipariş bilgilerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Afiyet olsun.

Usta Dönerci markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Usta Dönerci İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın