Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan Kampanyası

İletişim sektörünün önemli GSM operatörlerinden Vodafone, Kolay Paket İnternet Kampanyası’na Ramazana özel fırsatlar ekliyor. Vodafone Ramazan Kampanyası ile 15 GB interneti 28 gün geçerli olacak şekilde 29 TL’ye alabiliyorsunuz.

Vodafone İnternet Kampanyası

Vodafone’un Ramazan ayına özel olarak sunduğu Ramazan Kampanyası kapsamında oldukça cazip fiyatlarla internet paketleri satın alabiliyorsunuz.

Kampanyaya göre 28 gün boyunca geçerli olan 15 GB internet paketine 29 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca 10 GB internet paketine 15 TL’ye Kolay Paketinizin bitiş tarihine kadar sahip olabilirsiniz.

Bu paketlerin yanı sıra 5GB -25GB arasında uygun fiyatlarla tercih edebileceğiniz Genç Kolay Paketler, Süper Kolay Paketler ve Kolay Paketler olarak birçok seçenek sizleri bekliyor.

Bu kampanyadan Ramazan ayı boyunca tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz. 28 günlük kullanımın sonunda paketinizde kalan internet GB’larınızın sonraki aya devredilmediğini de hatırlatalım.

Vodafone Ramazan Kampanyası dahilindeki paketlere ve ücretlerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

İnternetiniz bol, zamanınız keyifli olsun.

Vodafone markasının diğer tüm indirimlerine ve kampanyalarına Vodafone İndirimleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaşın

Yorum Yazın